Komerční partneři

Po boku máme profesionálního spoluhráče, agenturu Concept One

„Víme, že univerzální a rychlý recept na komerční úspěch neexistuje. Proto jsme se inspirovali v oblasti marketingové komunikace. Na sportovce se díváme jako na komerční značku. Pro stanovení správné strategie jsme vyvinuli čtyřstupňový nástroj.“

  • Kde jste. Před začátkem spolupráce společně provedeme audit vaší osobnosti. Zeptáme se vás, jakou o sobě máte představu. A zjistíme, jaká je vaše reálná pozice na trhu, jak vás vnímají fanoušci a média.
  • Kam směřujete. Společně definujeme ideální cílový stav, a to ve shodě s reálnými možnostmi. Nastavíme vaše marketingové, sportovní a osobnostní cíle.
  • Jak na to. Vyladíme taktiku. Připravíme dlouhodobou strategii pro dosažení definovaných cílů a pro maximální využití vašeho komerčního potenciálu.
  • Pustíme se do toho! Všechny kroky, které budeme dělat, jsou v souladu s definovanou taktikou, a vedou k vytyčenému cíli. A ano, s jasnou představou vyrážíme za sponzory.

Zajímalo by vás něco jiného?

Odeslat*:
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím