O nás

KDO JSME

„Jsme lidé, kteří milují sport a léta se v něm pohybují. Založili jsme novou agenturu, která zastupuje sportovce a rozvíjí jejich potenciál.“ Pavel Zíka

U zrodu GLOBAL SPORTS stáli Pavel Zíka, uznávaný sportovní agent, a Jakub Dlouhý, majitel úspěšné aktivační agentury Concept One. Pavel Zíka pomohl rozvíjet fotbalový příběh Petra Čecha a Martiny Sáblíkové. Concept One se od roku 2002 podílí na významných partnerských aktivacích sportovního sponzoringu v oblasti fotbalu, hokeje a olympijských her.

 

CO DĚLÁME

„Unikátním propojením sportu, marketingu a businessu pomáháme sportovním talentům i hvězdám na jejich cestě k úspěchu.“ Jakub Dlouhý.

INDIVIDUÁLNÍ PÉČE. Každý sportovec je jiný a je potřeba mu věnovat individuální péči, vytvořit ideální zázemí a neustále ho podporovat ve sportovním rozvoji. Vyjednáváme o nových smlouvách, přestupech, startovném. Mluvíme s trenéry, rodiči, hledáme vhodný klub.

NEJEN SPORT. Staráme se o vás i mimo sport, ať se jedná o studium, jazykovou vybavenost, právní otázky, zdravotní zabezpečení, finanční gramotnost či další oblasti.

FINANCE. Efektivně zhodnotíme vaše osobnostní práva. Připravíme efektivní marketingový koncept, ať jste individuální sportovec či se věnujete kolektivnímu sportu. Vybudujeme váš mediální obraz. Přetavíme vaše sportovní výsledky v komerční úspěch.

Vaší jedinou starostí je sportovní výkon, ostatní nechte na nás.

Oznámení o zpracování osobních údajů pro klienty a obchodní partnery

 

 


Zajímalo by vás něco jiného?

Odeslat*:
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím